Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Notyst Mały

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Apartament z miejscem parkingowym

Mikołajki(Notyst Mały + 12 km)

1 050 000 zł67,39 m² 15 580,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 67,39 m2 położone na 3 piętrze nowoczesnego budynku Lake Park Residence w Mikołajkach, przy Alei Spacerowej 14, w bezpośrednim sąsiedztwie Jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Jakubowo

Jakubowo(Notyst Mały + 11 km)

272 800 zł2 728 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Jakubowie powiat Mrągowo, gmina Piecki. Działka lekko nachylona, w kształcie zbliżonym do prostokąta o powierzchni ok. 2728 m2. Okolica urokliwa i spokojna,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Mikołajki

Mikołajki(Notyst Mały + 12 km)

1 550 000 zł184 m² 8 423,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:685 m²

*Do sprzedaży dom z funkcją pensjonatową w samych Mikołajkach Jeżeli Twój zakup wiąże się ze sprzedażą innej nieruchomości daj znać! Z przyjemnością przeprowadzimy Cię przez.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna przy lesie Dziubiele

Dziubiele(Notyst Mały + 21 km)

149 000 zł15 433 m² 9,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mazurski raj na wyciągnięcie ręki! 1,54 ha przy Jeziorze Śniardwy Dziubiele, gm. Orzysz Wyobraź sobie poranne mgły nad wodą, śpiew ptaków o świcie, szum trzcin i zapach lasu. Twoja.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Rybno

Rybno(Notyst Mały + 25 km)

49 000 zł860 m² 57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Działka budowlana o pow. 860 m2 położona na kolonii mazurskiej miejscowości Rybno w osadzie pod nazwą Karczewiec w gminie Sorkwity, powiat mrągowski. Działka nieogrodzona, płaska.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Kozin

Kozin(Notyst Mały + 19 km)

749 000 zł75 m² 9 986,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 402 m²

Gotowiec inwestycyjny na Mazurach: 2 domki + wz na 3 kolejne budynki! Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 1402 m , położona w malowniczej miejscowości Kozin (szlak Wielkich Jezior.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Woźnice

Woźnice(Notyst Mały + 13 km)

820 000 zł123 m² 6 666,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Na sprzedaż wyjątkowe siedlisko w sercu Mazur - Woźnice, gm. Mikołajki Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży urokliwego siedliska położonego w miejscowości Woźnice -.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 3-pokojowy, Plac Wolności

Mikołajki(Notyst Mały + 12 km)

1 122 000 zł112,20 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Mikołajki dlaczego to działa inwestycyjnie Mikołajki, nazywane żeglarską stolicą Polski, to jeden z najważniejszych i najbardziej rozpoznawalnych ośrodków turystycznych na Mazurach. Miasto.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Probark

Probark(Notyst Mały + 9 km)

84 500 zł1 300 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trójkąt

Wiosna to idealny moment na własną działkę na Mazurach. Spędź wakacje u siebie. Nie pobieramy wynagrodzenia od kupującego. Działka budowlana 1300 m 400 m od jeziora Probark | gm.